Contact

Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Coevorden, Hardenberg e.o./ De Nieuwe Veste 
de heer drs. T.R.S. Al
Postbus 240
7740 AE Coevorden
tel. 0524-593800

Centraal Management Team
Directeur onderwijsorganisatie :B.H.A. Karstenberg (b.karstenberg@sgdnv.nl)
Directeur bedrijfsvoering: W. Berends (w.berends@sgdnv.nl)
Directeur onderwijsontwikkeling: mw. C. W. Raat (c.raat@sgdnv.nl)

LOCATIE COEVORDEN 
Van Heeckerenlaan 2
7742 AB Coevorden
t 0524-593800, tijdens avondactiviteiten t 0524-593865
f 0524-518602
internet: www.denieuweveste.nl

Afdelingsdirecteuren
Afdelingsdirecteur bgl/mavo: N. Struikman (n.struikman@sgdnv.nl)
Afdelingsdirecteur havo: mw. drs. G.W. Sulimma (g.sulimma@sgdnv.nl)
Afdelingsdirecteur vwo: J. de Haan (j.dhaan@sgdnv.nl)
Teamcoördinator personeelszaken en organisatie Praktijkonderwijs: J. Schippers (j.schippers@sgdnv.nl)
Teamcoördinator leerlingzaken Praktijkonderwijs: mw. D. Bults (d.bults@sgdnv.nl)